Home  /  Lessenrooster – Sporthal
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
KIDDO'S 1
geboortejaar 2019
09:30
10:15

KIDDO'S 2
geboortejaar 2018
10:30
11:15

KIDDO'S 3
geboortejaar 2017
11:15
12:15
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
MINISTARS
1e + 2e leerjaar
14:00
15:00
15:00
MAXISTARS
3e + 4e leerjaar
15:00
16:00
16:00
HIPHOP TEENS - BEGINNERS
3e lj - 2e mb
16:00
17:00
17:00
MEGASTARS
5e - 6e leerjaar
17:00
18:00
MODERN/JAZZ TEENS - BEGINNERS
3e lj - 2e mb
17:00
18:00
18:00
MODERN/JAZZ TEENS - GEVORDERDEN
3e lj - 2e mb
18:00
19:00
HIPHOP TEENS - GEVORDERDEN
3e lj - 2e mb
18:00
19:00
HIPHOP ADULTS - BEGINNERS
Vanaf 3e mb
18:30
19:30

HIPHOP ADULTS - GEVORDERDEN
Vanaf 3e mb
19:30
20:30

DNA-CREW
Dansers uit gevorderde groepen
20:30
22:00
na auditie
KLASSIEK BALLET - BEGINNERS
Vanaf 3e leerjaar
18:00
19:00
19:00
KLASSIEK BALLET - GEVORDERDEN
vanaf 3e lj
19:00
20:00
SHOWDANCE 1
1e - 2e middelbaar
19:00
20:00
MODERN/JAZZ ADULTS - BEGINNERS
Vanaf 3e mb
19:00
20:00
20:00
MODERN/JAZZ ADULTS - GEVORDERDEN
Vanaf 3e mb
20:00
21:00
SHOWDANCE 2
3e - 4e middelbaar
20:00
21:00
21:00
KOPPELDANS
Vanaf 16 jaar
21:00
22:00
LADIES
18+ (voor iedereen toegankelijk)
21:00
22:00

Maandag

  • KOPPELDANS
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • MODERN/JAZZ TEENS - GEVORDERDEN
    18:00 - 19:00
  • KLASSIEK BALLET - GEVORDERDEN
    19:00 - 20:00
  • MODERN/JAZZ ADULTS - GEVORDERDEN
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • MINISTARS
    14:00 - 15:00
  • MAXISTARS
    15:00 - 16:00
  • HIPHOP TEENS - BEGINNERS
    16:00 - 17:00
  • MEGASTARS
    17:00 - 18:00
  • HIPHOP TEENS - GEVORDERDEN
    18:00 - 19:00
  • SHOWDANCE 1
    19:00 - 20:00
  • SHOWDANCE 2
    20:00 - 21:00
  • LADIES
    21:00 - 22:00

Donderdag

  • HIPHOP ADULTS - BEGINNERS
    18:30 - 19:30
  • HIPHOP ADULTS - GEVORDERDEN
    19:30 - 20:30
  • DNA-CREW
    20:30 - 22:00

Vrijdag

  • MODERN/JAZZ TEENS - BEGINNERS
    17:00 - 18:00
  • KLASSIEK BALLET - BEGINNERS
    18:00 - 19:00
  • MODERN/JAZZ ADULTS - BEGINNERS
    19:00 - 20:00

Zaterdag

  • KIDDO'S 1
    09:30 - 10:15
  • KIDDO'S 2
    10:30 - 11:15
  • KIDDO'S 3
    11:15 - 12:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
DNA-CREW
Dansers uit gevorderde groepen
20:30
22:00
na auditie
21:00

Donderdag

  • DNA-CREW
    20:30 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
HIPHOP ADULTS - BEGINNERS
Vanaf 3e mb
18:30
19:30
19:00

Donderdag

  • HIPHOP ADULTS - BEGINNERS
    18:30 - 19:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
HIPHOP ADULTS - GEVORDERDEN
Vanaf 3e mb
19:30
20:30
20:00

Donderdag

  • HIPHOP ADULTS - GEVORDERDEN
    19:30 - 20:30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
HIPHOP TEENS - BEGINNERS
3e lj - 2e mb
16:00
17:00

Woensdag

  • HIPHOP TEENS - BEGINNERS
    16:00 - 17:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
HIPHOP TEENS - GEVORDERDEN
3e lj - 2e mb
18:00
19:00

Woensdag

  • HIPHOP TEENS - GEVORDERDEN
    18:00 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
KIDDO'S 1
geboortejaar 2019
09:30
10:15
10:00

Zaterdag

  • KIDDO'S 1
    09:30 - 10:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
KIDDO'S 2
geboortejaar 2018
10:30
11:15
11:00

Zaterdag

  • KIDDO'S 2
    10:30 - 11:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11:00
KIDDO'S 3
geboortejaar 2017
11:15
12:15
12:00

Zaterdag

  • KIDDO'S 3
    11:15 - 12:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
KLASSIEK BALLET - BEGINNERS
Vanaf 3e leerjaar
18:00
19:00

Vrijdag

  • KLASSIEK BALLET - BEGINNERS
    18:00 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
KLASSIEK BALLET - GEVORDERDEN
vanaf 3e lj
19:00
20:00

Dinsdag

  • KLASSIEK BALLET - GEVORDERDEN
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
21:00
KOPPELDANS
Vanaf 16 jaar
21:00
22:00

Maandag

  • KOPPELDANS
    21:00 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
21:00
LADIES
18+ (voor iedereen toegankelijk)
21:00
22:00

Woensdag

  • LADIES
    21:00 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:00
MAXISTARS
3e + 4e leerjaar
15:00
16:00

Woensdag

  • MAXISTARS
    15:00 - 16:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
MEGASTARS
5e - 6e leerjaar
17:00
18:00

Woensdag

  • MEGASTARS
    17:00 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14:00
MINISTARS
1e + 2e leerjaar
14:00
15:00

Woensdag

  • MINISTARS
    14:00 - 15:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
MODERN/JAZZ ADULTS - BEGINNERS
Vanaf 3e mb
19:00
20:00

Vrijdag

  • MODERN/JAZZ ADULTS - BEGINNERS
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
MODERN/JAZZ ADULTS - GEVORDERDEN
Vanaf 3e mb
20:00
21:00

Dinsdag

  • MODERN/JAZZ ADULTS - GEVORDERDEN
    20:00 - 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
MODERN/JAZZ TEENS - BEGINNERS
3e lj - 2e mb
17:00
18:00

Vrijdag

  • MODERN/JAZZ TEENS - BEGINNERS
    17:00 - 18:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
MODERN/JAZZ TEENS - GEVORDERDEN
3e lj - 2e mb
18:00
19:00

Dinsdag

  • MODERN/JAZZ TEENS - GEVORDERDEN
    18:00 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
SHOWDANCE 1
1e - 2e middelbaar
19:00
20:00

Woensdag

  • SHOWDANCE 1
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
SHOWDANCE 2
3e - 4e middelbaar
20:00
21:00

Woensdag

  • SHOWDANCE 2
    20:00 - 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
HIPHOP TEENS - BEGINNERS
3e lj - 2e mb
16:00
17:00
17:00
18:00
HIPHOP TEENS - GEVORDERDEN
3e lj - 2e mb
18:00
19:00
HIPHOP ADULTS - BEGINNERS
Vanaf 3e mb
18:30
19:30

HIPHOP ADULTS - GEVORDERDEN
Vanaf 3e mb
19:30
20:30

DNA-CREW
Dansers uit gevorderde groepen
20:30
22:00
na auditie
19:00
20:00
21:00

Woensdag

  • HIPHOP TEENS - BEGINNERS
    16:00 - 17:00
  • HIPHOP TEENS - GEVORDERDEN
    18:00 - 19:00

Donderdag

  • HIPHOP ADULTS - BEGINNERS
    18:30 - 19:30
  • HIPHOP ADULTS - GEVORDERDEN
    19:30 - 20:30
  • DNA-CREW
    20:30 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
KIDDO'S 1
geboortejaar 2019
09:30
10:15

KIDDO'S 2
geboortejaar 2018
10:30
11:15

KIDDO'S 3
geboortejaar 2017
11:15
12:15
10:00
11:00
12:00

Zaterdag

  • KIDDO'S 1
    09:30 - 10:15
  • KIDDO'S 2
    10:30 - 11:15
  • KIDDO'S 3
    11:15 - 12:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
KLASSIEK BALLET - BEGINNERS
Vanaf 3e leerjaar
18:00
19:00
19:00
KLASSIEK BALLET - GEVORDERDEN
vanaf 3e lj
19:00
20:00
20:00
DNA-CREW
Dansers uit gevorderde groepen
20:30
22:00
na auditie
21:00

Dinsdag

  • KLASSIEK BALLET - GEVORDERDEN
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • DNA-CREW
    20:30 - 22:00

Vrijdag

  • KLASSIEK BALLET - BEGINNERS
    18:00 - 19:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
21:00
KOPPELDANS
Vanaf 16 jaar
21:00
22:00

Maandag

  • KOPPELDANS
    21:00 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
21:00
LADIES
18+ (voor iedereen toegankelijk)
21:00
22:00

Woensdag

  • LADIES
    21:00 - 22:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
MODERN/JAZZ TEENS - BEGINNERS
3e lj - 2e mb
17:00
18:00
18:00
MODERN/JAZZ TEENS - GEVORDERDEN
3e lj - 2e mb
18:00
19:00
19:00
MODERN/JAZZ ADULTS - BEGINNERS
Vanaf 3e mb
19:00
20:00
20:00
MODERN/JAZZ ADULTS - GEVORDERDEN
Vanaf 3e mb
20:00
21:00
DNA-CREW
Dansers uit gevorderde groepen
20:30
22:00
na auditie
21:00

Dinsdag

  • MODERN/JAZZ TEENS - GEVORDERDEN
    18:00 - 19:00
  • MODERN/JAZZ ADULTS - GEVORDERDEN
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • DNA-CREW
    20:30 - 22:00

Vrijdag

  • MODERN/JAZZ TEENS - BEGINNERS
    17:00 - 18:00
  • MODERN/JAZZ ADULTS - BEGINNERS
    19:00 - 20:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
SHOWDANCE 1
1e - 2e middelbaar
19:00
20:00
20:00
SHOWDANCE 2
3e - 4e middelbaar
20:00
21:00

Woensdag

  • SHOWDANCE 1
    19:00 - 20:00
  • SHOWDANCE 2
    20:00 - 21:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14:00
MINISTARS
1e + 2e leerjaar
14:00
15:00
15:00
MAXISTARS
3e + 4e leerjaar
15:00
16:00
16:00
17:00
MEGASTARS
5e - 6e leerjaar
17:00
18:00

Woensdag

  • MINISTARS
    14:00 - 15:00
  • MAXISTARS
    15:00 - 16:00
  • MEGASTARS
    17:00 - 18:00
Geen events beschikbaar!